اسپانسرینگ VOD

سیستم‌های توزیع و نمایش ویدئو که به کاربران امکان می‌دهد بدون استفاده از دستگاه‌های پخش سنتی در هر زمان که بخواهند ویدئوی مورد را تماشا کنند، ویدئو به درخواست یا ویدئو بر اسا تقاضا یا به اختصار VOD گویند.

با ورود ویدئو به درخواست (VOD) تحولی در پخش محتوای ویدئویی برای مخاطبین به وجود آمد. محتواهای ویدیویی در ابتدا به یک یا چند کیفیت مختلف تبدیل شده و در سرورهای ویدئویی ذخیره می‌شوند. زمانی که مثلاً کاربری درخواست ویدئو می‌دهد، براساس سرعت اینترنت کاربر، کیفیت مناسبی انتخاب می‌شود و به کاربر نمایش داده می‌شود در واقع می‌توان اینطور بیان کرد که کیفیت پخش محتوا بر اساس پهنای باند مصرف کننده تنظیم می‌شود.

کاربران VOD می‌توانند برای ادامه مشاهده، محتوا را به طور دائمی در دستگاهی مانند رایانه، ضبط کننده فیلم دیجیتال یا دستگاه پخش رسانه قابل حمل بارگیری کنند. در سال‌های گذشته سرویس‌های VOD متعددی با هدف جذب مخاطب داخلی متولد شده‌اند. در ماه‌های اخیر که با بحران ویروس کرونا و برخی مشکلات اقتصادی در کشورمان همراه بود، تمایل به این نوع از سرویس‌ها افزایش پیدا کرد و فرصت مناسبی را در اختیار صاحبان نام‌های تجاری قرار داد تا بتوانند از این طرق با بازار بالقوه خود ارتباط برقرار کنند و به نمایش تبلیغات خود بپردازند.

خدمات تبلیغاتی مجموعه رسا در بستر “فیلمگردی” به صورت اسپانسرینگ از طریق دو مدل “نمایش خانگی” و “پخش آنلاین” انجام می‌شود.

خدمات تبلیغاتی روش تبلیغ توضیح
نمایش خانگی تبلیغات چاپی بر روی DVD ‌های فیلم‌های انحصاری فیلمگردی، کاور یا والت (wallet) نام تجاری شما قرار می‌گیرد.
تیزر تبلیغاتی تیزر تبلیغاتی یا “تقدیم می‌کند” قبل از پخش ویدئوی اصلی نمایش داده می‌شود.
نمایش آنلاین VOD علاوه بر پخش محتوا به صورت انحصاری در “فیلمگردی” رسانه هایی مانند “نماوا” و “فیلیمو” نیز محتوا را پخش می‌کنند.
سایت‌های دانلود فیلم محتوا در سایت‌های دانلود فیلم نیز وایرال می‌شود بر همین اساس با استفاده از لینک‌های دانلود قابل پیگیری در این سایت‌ها تعداد مشاهده محتوا توسط کاربران محاسبه می‌شود.
دانلود غیرمجاز برای هر محتوای منتشر شده تعدادی بازدید و دانلود غیر مجاز در نظر گرفته می‌شود که بر اساس آنها نیز هزینه ای از صاحبان تبلیغات دریافت می‌شود.
نمایش You Tube محتوای مورد نظر در این فضای اشتراکی منتشر می‌شود و به ازای تعداد بازدید از محتوا و نام تجاری شما هزینه‌ای برای تبلیغ مشخص می‌شود.

 

برای مشاوره رایگان و اطلاع از به روز ترین قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

با ما تماس بگیرید