کمپین توییتر

توییتر چیست و چگونه در توییتر تبلیغ کنیم؟

این روزها توییتر با افزایش تعداد مخاطبین و استفاده در جامعه، یکی از شبکه‌های اجتماعی مهم و تأثیرگذار در ایران به حساب می‌آید. با اینکه نوع محتوایی که در این شبکه اجتماعی منتشر می‌شود با دیگر شبکه‌ها فرق دارد، اما همچنان یکی از پرطرفدارترین و پرکاربردترین شبکه‌های اجتماعی دنیاست و افراد ساعت زیادی از روز خود را صرف خواندن محتواهای توییتر می‌کنند.

یکی از ویژگی‌های توییتر تعداد زیاد تبادل توییت‌ها در طول روز است که بیشتر به صورت متنی اتفاق می‌افتد. با اینکه توییت‌های شما شامل محدودیت کاراکتر می‌شود، اما همچنان می‌توانید توییت‌های بسیاری در این شبکه منتشر کنید که تعامل کاربر با آن بسیار بالا باشد و همچنین سراغ هشتگ‌های ترند روز بروید و طرفداران زیادی جذب کنید.

انواع تبلیغات در توییتر

هر شبکه‌ی اجتماعی پتانسیل اجرای کمپین‌های تبلیغاتی و انواع تبلیغات را دارد و توییتر نیز از این قائله مستثنا نیست. برای اینکه بتوانید در توییتر تبلیغات خود را اجرا کنید باید بدانید که تبلیغات در این شبکه اجتماعی انواع مختلفی دارد.

تبلیغات در توییتر به سه شکل انجام می شود:

  • توییت‌های تبلیغاتی:

    در این توییت‌ها مشخصا آگهی و محتوای تبلیغاتی قرار دارد. توییت‌های تبلیغاتی بسیار شبیه توییت‌های معمولی هستند. در این روش یک تبلیغ کننده برای نمایش محتوا به افرادی که او را دنبال نکرده‌اند، مقداری پول پرداخت می‌کند. شاید بتوان این مدل تبلیغات را شبیه به اینفلوئنسر مارکتینگ در اینستاگرام دانست که اینفلوئنسر برند و کالای شما را تبلیغ می‌کند و در توییتر اکانت و محتوای شما تبلیغ می‌شود.

  • تبلیغات حساب‌های کاربری:

    امکان تبلیغ حساب‌های کاربری در توییتر نیز وجود دارد و کاربران می‌توانند با این روش اکانت شخصی خودشان را به دیگران معرفی کنند و برای جذب تعداد مخاطبین بیشتر در بالای نتایج جستجو قرار بگیرند. به جای تبلیغ فقط یک توییت، این نوع آگهی توییتر به شما امکان می‌دهد کل حساب توییتر برند خود را تبلیغ کنید. در این روش حساب کاربری شما برای افرادی که صفحاتی مشابه شما را دنبال کرده‌اند یا امکان دنبال کردن صفحه شما توسط آنان وجود دارد، نمایش داده می‌شود. در تبلیغات حساب کاربری در توییتر، عنوان ” Promoted” برای نشان دادن اینکه پست تبلیغی است، یک دکمه Follow نیز درج می‌شود.

  • ترندهای تبلیغاتی:

    این ترندها که معمولا با هشتگ‌ها مشخص می‌شوند نیز طرفداران زیادی دارند و به همین دلیل توییتر مهم‌ترین و داغ‌ترین مباحث را در صدر نشان می‌دهد. عنوان‌های پر طرفدار یا به اصطلاح ترند شده لیستی نسبتا طولانی دارد. این لیست محبوب‌ترین عنوان‌ها و هشتگ‌هایی که در حال حاضر ارائه می‌شود را نمایانگر می‌کند.

کمپین‌های توییتر خود را به رسا بسپارید

به منظور اینکه در فضای مجازی به صورت گستره شناخته و دیده شوید و با مخاطبان هدف به صورت دقیق و درست ارتباط برقرار کنید، توصیه می‌کنیم سراغ آژانس‌های تبلیغاتی شناخته شده بروید. ما در آژانس تبلیغاتی رسا با بهره گیری از همکارانی با تجربه و حرفه ای شما را در طراحی استراتژی، تعیین اهداف و اجرای یک کمپین تبلیغاتی در توییتر موفق همراهی می‌کنیم تا با صرف هزینه‌ای صحیح و مناسب و همچنین استفاده از بهینه‌ترین و برترین صفحات مرتبط با کسب و کارتان نتیجه مطلوب و مد نظرتان را کسب کنید.

آژانس تبلیغاتی رسا با بهره گیری از تعداد قابل توجهی از صفحات توییتر مطرح و پربازده در دسته بندی‌های گوناگون آماده همکاری و ارائه خدمات در حوزه دیجیتال مارکتینگ به شما صاحبان کسب و کار می‌باشد.

برای مشاوره رایگان و اطلاع از به روز ترین قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[contact-form-7 id=”216″ title=”تماس با ما”]