تبلیغات در تلگرام

تبلیغات تلگرام

اگر به دنبال این هستید که مخاطبانی را جذب کنید که دنبال کننده پست‌های شما باشند یا به وب‌سایت شما و سایر صفحات اجتماعی شما مراجعه کنند، تبلیغ در کانال‌های تلگرامی مرتبط یکی از بهترین گزینه‌ها است. یکی از مزیت‌های تبلیغات تلگرامی این است که به راحتی می‌توانید یک پست را از گروهی به گروه دیگر یا کانالی به کانال دیگر بدون هزینه منتقل کنید، در حالی که به روش سنتی باید هزینه‌ی بسیار زیادی را متحمل شوید.

در واقع شما می‌توانید با تبلیغات در تلگرام میزان دیده شدن برند و تبلیغ خود را بیشتر کنید و البته این مورد همانند همان گزینه اشتراک گذاری پست در تبلیغات در اینستاگرام است. تفاوت عمده تبلیغات در تلگرام نسبت به دیگر شبکه‌ها و کانال‌ها این است که رده سنی و جنسیت در این کانال بازاریابی به هیچ عنوان محدودیت ندارد و همه افراد با هر سن و سالی در تلگرام حضور دارند و حداقل یک کانال را در لیست کانال‌های خود دارند.

روش‌های تبلیغات در تلگرام

تبلیغات در تلگرام روش‌های مختلفی دارد که می‌توانید با توجه به هدفی که از تبلیغات دارید یکی را انتخاب کنید. برای هر کدام از این روش‌ها باید سراغ تولید محتوای عالی بروید تا بتوانید میزان مخاطب بیشتری را جذب تبلیغ خود کنید. همان اندازه که تولید محتوا در اینستاگرام برای هر نوع تبلیغاتی اهمیت دارد، تولید محتوا برای تبلیغات تلگرام نیز اهمیت دارد. بنابراین برای همه این روش‌ها باید محتوا را بسیار اهمیت داد.

تبلیغات بازدیدی

تبلیغات بازدیدی مناسب کسب و کار ها و رویدادهایی است که به دنبال ایجاد آگاهی و افزایش اطلاع‌رسانی از خود در تلگرام هستند. استفاده از این روش به این صورت است که شما تبلیغ خود را در چند کانال پربازدید قرار می‌دهید. معمولاً کانال‌های منتشر کننده تبلیغات بازدیدی، از نظر تعداد اعضا در حدی متوسط قرار دارند. شما می‌توانید چند کانال مرتبط با زمینۀ فعالیت خود و تبلیغات پیدا کنید و تبلیغ خود را در این کانال‌ها به نمایش بگذارید. استفاده از این روش علاوه بر این برای مواقعی که شما با محدودیت زمانی رو به رو هستید و به دنبال کسب بازدید در زمانی محدود هستید مناسب است.

تبلیغات ساعتی

در این روش محتوای تولید شده توسط شما در ازای پرداخت مبلغی ساعت به صورت ۱۲ ساعته یا ۲۴ ساعته در کانال‌های مد نظرتان به نمایش در می‌آید. یکی از مواردی که در استفاده از این روش باید به آن دقت کرد انتخاب ساعت مناسب در اجرای تبلیغ به منظور افزایش بازدید توسط مخاطبین هدف است.

افزایش تعداد اعضای کانال یا خرید ممبر

یکی از راه‌های بهبود و ارتقای کسب و کار شما در فضای تلگرام افزایش تعداد بازدید کنندگان کانال شما در جهت جلب توجه و ترغیب مخاطبان به بازدید و عضویت در صفحه شماست. البته باید این مورد را یاد آور شویم که لازمه و پیش نیاز موفقیت در استفاده از این روش تولید محتوای متناسب با کسب و کار، خلاق و آموزنده است.

 تبلیغات در تلگرام را به رسا بسپارید

به منظور اینکه در شبکه‌های اجتماعی و پیام رسان‌ها خصوصا تلگرام به صورت گستره شناخته و دیده شوید و با مخاطبان هدف به صورت دقیق و درست ارتباط برقرار کنید، توصیه می‌کنیم از مشاوره‌های یک آژانس تبلیغاتی بهره ببرید. ما در آژانس تبلیغاتی رسا با بهره‌گیری از همکارانی با تجربه و حرفه‌ای شما را در طراحی استراتژی، تعیین اهداف و اجرای یک کمپین تبلیغاتی موفق در تلگرام  همراهی می‌کنیم تا با صرف هزینه‌ای صحیح و مناسب و همچنین استفاده از بهینه‌ترین و برترین صفحات مرتبط با کسب و کارتان نتیجه مطلوب و مد نظرتان را کسب کنید.

تعدادی از حوزه های تخصصی ارائه شده توسط رسا به شرح زیر است:

  • خبری
نام شناسه تعداد فالوور(K) انگیجمنت
فرارو Fararunews ۳۷ ۲۲.۸
نسیم آنلاین nasimonline ۱۶ ۳۰
انتخاب entekhab_ir ۱۲۱ ۲۱.۲
اصلاحات Eslahat_net ۵۹ ۲۵
  • سرگرمی
نام شناسه تعداد فالوور(K) انگیجمنت
ایرانیان akhbar_roz ۳۳ ۲۱.۴
دنیای موزیک donya_music ۳۱۰ ۲۱.۲
خنده پاره Khandepare ۳۴۴ ۲۱.۲
توییتر فارسی OfficialPersianTwitter ۵۷۷ ۲۱
  • سینمایی
نام شناسه تعداد فالوور(K) انگیجمنت
فیلم۲مووی my_film2movie ۱۷۵ ۲۴
دیالوگ های ماندگار TinyMoviez ۲۹۶ ۸
بست شو BestShortFilm ۵۴ ۳۱
سینمایی cinemaee ۴۹ ۱۵
  • اقتصادی
نام شناسه تعداد فالوور(K) انگیجمنت
ارز دان ArzDan ۳۵ ۲۲
دنیای بورس ۱۲ ساعته donyayebourse_com ۳۲ ۲۰.۸
اخبار خودرو Khodro_akhbar ۵۶۷ ۱۵
اقتصاد آنلاین eghtesadonline ۹۷ ۱۴.۵
  • ورزشی
نام شناسه تعداد فالوور(K) انگیجمنت
طرفداری tarafdari ۹۸ ۳۱.۶
ورزش سه varzesh3 ۱,۱۲۳ ۲۹
ورزش آنلاین varzeshonlin_com ۱۲ ۱۸.۶
هواداران پرسپولیس Perspolis ۱,۶۳۶ ۱۲.۲

برای مشاوره رایگان و اطلاع از به روز ترین قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[contact-form-7 id=”216″ title=”تماس با ما”]