خدمات و مدیریت پیج اینستاگرام

چرا مدیریت شبکه‌های اجتماعی برای کسب و کار ها از اهمیت بالایی برخوردار است؟

در چندسال اخیر تغیرات چشم گیری در سبک زندگی افراد به وقوع پیوسته و بیش از هر زمانی زندگی روزمره ما با دنیای دیجیتال آمیخته شده و این دنیای راز آلود روز به روز پای خود را در هر قسمت از زندگی افراد که قابلیت دیجیتالی شدن داشته باشد، باز کرده است.

افزایش لحظه ای تعداد کاربران فعال در دنیای دیجیتال و به خصوص در شبکه‌های اجتماعی، تمایل کسب و کار ها را به حضور و استفاده از پتانسیل ویژه این بستر جذاب در پی داشته است. به صورتی که بازارایابی شبکه های اجتماعی به عنوان یکی از مفاهیم نوین بازاریابی مطرح گردیده است.

تبلیغات به عنوان یکی از ابزارهای بازاریابی در شبکه های اجتماعی، نیازمند یک سری پیش نیاز حیاتی است، به گونه ای که اگر این پیش نیاز ها رعایت نشوند اجرای تبلیغات بی فایده بوده و نتایج قابل قبولی را در پی نخواهد داشت.

مزایای رسا

ایده‌های مفهومی خلاق

طراحی با کیفیت

انتقال سریع پیام تبلیغاتی

مخاطب محور

از مهم ترین این پیش نیاز ها میتوان به شناسایی دقیق مخطابین هدف، تولید محتوا و همچنین نحوه ارائه آن اشاره کرد. ما در آژانس تبلیغاتی رسا و به پشتوانه توانایی متخصصین خود در حوزه شبکه‌های اجتماعی، خدمات ارزنده ای در غالب مدیریت شبکه های اجتماعی برای کسب و کار شما فراهم آورده ایم. این خدمات از اولین گام حضور شما در شبکه های اجتماعی و همچنین مدیریت حساب کاربری شما شروع شده، و پس از طی مراحل تدوین استراتژی و تقویم محتوایی متناسب با مخاطب هدف شما، وارد فاز تولید و ارائه محتوا می‌شود.

پس از آماده سازی و غنای محتوایی حساب کاربری شما و در آخرین مرحله از این خدمات ارزنده، امکان ارائه مشاوره و برنامه ریزی کمپین تبلیغاتی برای تثبیت جایگاه شما فراهم می‌باشد. خدمات مدیریت شبکه‌های اجتماعی در آژانس تبلیغاتی رسا در ۲ پلن نقره ای و طلایی طبق موارد زیر قابل ارائه می‌باشد.

هزینه خدمات مدیریت اینستاگرام

مشتریان رسا

برای مشاوره رایگان و اطلاع از به روز ترین قیمت ها برای طراحی پوستر تبلیغاتی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تماس با ما

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .