دریافت کاتالوگ 021 - 91070019
هزینه تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام این روز ها یکی از متداول ترین و در عین حال موثرترین روش های تبلیغات در دنیای دیجیتال  به حساب می آید. در عین حال از لحاظ میزان هزینه و بازدهی نیز در مقایسه با سایر روش ها قابل کنترل و بازنگری می­­‌باشد به این­ صورت که میتوان در کوتاه ترین زمان ممکن آن را بهینه کرد. 

اما در وضعیت فعلی برخی صفحه های تبلیغاتی قیمت هایی که اعلام می کنند بالاتر از ارزش واقعی آن­ها است و  صاحبان کسب و کار نیز اطلاعات مناسبی درباره تحلیل و درستی قیمت های اعلام شده ندارند.

ما در آژانس تبلیغاتی رسا سعی می کنیم صفحه هایی هدفمند با قیمت هایی واقعی و به صرفه را به شما معرفی کنیم. 

علاوه بر این یکی از مزیت های آژانس تبلیغاتی رسا ارائه تعرفه و قیمت های رقابتی نسبت به سایر آژانس های تبلیغاتی است که به دلیل وسعت فعالیت مجموعه اتفاق می افتد.

مزایای رسا

مشاوره تخصصی

همکاری با ناشران هدفمند

تولید محتوای خلاقانه

معیار های قیمت گذاری در تبلیغات اینستاگرام

  • میزان انگیجمنت:

در واقع این ویژگی بیان می کند که میزان بازدهی و درصد فعالیت کاربران در صفحه مورد نظر برای تبلیغ چه میزان است . در مجموعه ما تلاش بر این است تا صفحه هایی که از حداقل انگیجمنت قابل قبول برای تبلیغ برخوردار هستند استفاده شود.

  • تعداد فالوور:

در برخی از موارد تبلیغات به منظور افزایش آگاهی مخاطبین از نام تجاری و معرفی نام تجاری در سطح گسترده است. به همین منظور برخی مواقع میزان ارزش گذاری صفحات بر اساس تعداد فالوور آن­ها مشخص می­شود. با این حال تعداد فالوور معیار قابل قبولی برای تعیین قیمت پست و استوری های تبلیغاتی در اینستاگرام نیست. چرا که بسیاری از این افراد تعداد قابل توجهی فالوور غیرواقعی و غیر فعال دارند که در میزان امتیاز صفحه و دیده شدن تبلیغات موثر نیستند. بنابراین در نظر گرفتن متوسط مشارکت صفحه یا متوسط  بازدید (ایمپرشن) می‌تواند معیار مناسب تری جهت بررسی تعیین قیمت یک صفحه در اختیارمان بگذارد.

  • نوع تبلیغ:

تبلیغات در اینستاگرام به دو صورت استوری و پست منتشر می شود و تعرفه تبلیغات بر اساس نوع تبلیغ مشخص می شود. برخی مواقع نیز بر اساس نوع محتوا (ویدئو یا تصویر) قیمت گذاری مشخص می شود.

  • میزان تبلیغات:

برخی از صفحه های اینستاگرام به دلیل حجم محدود تبلیغات بازدهی بیشتری را نصیب صاحبان تبلیغ می کنند به همین دلیل تبلیغ در این صفحات با قیمتی متفاوت ارائه می شود.

  • جایگاه تبلیغ:

یکی دیگر از مواردی که به ندرت در تعیین قیمت تبلیغ در صفحات اینستاگرامی تاثیر می گذار ساعت انتشار و یا جایگاه تبلیغ در صفحه مورد نظر است. برای مثال اگر تبلیغ به عنوان پست آخر منتشر شود به دلیل بازدهی و مشاهده بیشتر توسط کاربران قیمت متفاوتی را داراست.

  • موقعیت جغرافیایی دنبال کنندگان:

در برخی از صفحات با توجه به محتوای به اشتراک گذاشته شده یا نام صفحه پراکندگی جمعیتی مخاطبین متعلق به برخی مناطق خاص است. در این حالت تعداد محدود و یا برعکس آن قابل توجهی از مخاطبین هدف را شامل می شود که در تعیین قیمت صفحه تاثیر گذار است.

با همه این اوصاف نمی توان فرمول دقیق و مشخصی را برای تعیین قیمت هر صفحه به طور مجزا مشخص کرد. اما متخصصین ما در آژانس تبلیغاتی رسا با استفاده از مهارت و تجربه خود کمپین های تبلیغاتی را برای شما عزیزان برنامه‌ریزی می کنند تا حداکثر بازدهی ممکن را  برای نام تجاری و کسب و کار شما فراهم آورد.

 

لیست قیمت و تعرفه تبلیغات در اینستاگرام

 

نوع پکیج

توضیحات

قیمت

پکیج  بانوان

۲۴ ساعت در ۶۰ صفحه

 ۹ میلیون تومان

پکیج سرگرمی

۲۴ ساعت در  ۹۰ صفحه

 ۲۵ میلیون تومان

پکیج ورزشی

۲۴ ساعت در  ۱۲ صفحه

۸ میلیون تومان

پکیج اقتصادی ۲۴ ساعت در ۲۰ صفحه ۹ میلیون تومان
پکیج دانشجویی ۲۴ ساعت در ۵۷ صفحه ۵ میلیون تومان
پکیج مذهبی ۲۴ ساعت در ۳۵ صفحه ۷ میلیون تومان
پکیج خبری ۲۴ ساعت در ۱۷ صفحه ۷ میلیون تومان

پکیج پیشنهادی

بر اساس مخاطبین هدف شما

با ما تماس بگیرید …

هزینه تبلیغات اینفلوئنسر در اینستاگرام

اینفلوئنسر مارکتینگ یکی از روش های تبلیغات موثر در اینستاگرام می باشد تبلیغات اینفلوئنسر اینستاگرام، افزایش فروش و بازدهی کمپین تبلیغاتی شما را چند برابر می کند. اینفلوئنسر های ایرانی از جمله هنرمندان، بلاگرها، کمدین ها و چهره های محبوب اینستاگرام با بهترین روش تبلیغاتی محصولات و خدمات شما را معرفی خواهد کرد.

هزینه تبلیغات استوری در اینستاگرام برخی سلبریتی ها و اینفلوئنسرها به شکل زیر است:

نام دسته بندی قیمت
آناشید حسینی لاکچری ۷.۵۰۰.۰۰۰ تومان
محسن بروفر واینر ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان
ارسلان قاسمی سلبریتی ۱۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان

مشتریان رسا

برای مشاوره رایگان و اطلاع از به روزترین قیمت‌ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تماس با ما

سوالات متداول

هزینه‌ی کمپین‌های اینفلوئنسر مارکتینگ بسته به این که با کدام اینفلوئنسر قرار است همکاری شود، فرق خواهد کرد.

هزینه تبلیغات اسپانسرینگ بسته به جنسیت، علایق، سن، هدف از تبلیغ و… متغیر است و بصورت دلاری محاسبه می‌گردد.

معمولا عرف به این صورت است که هزینه‌ی پست و تبلیغات اینستاگرام به صورت پست بیشتر از استوری می‌شود.

از آنجا که میزان فالوورهای اینفلوئنسرها روز به روز در حال افزایش است، قیمت آنها نیز در حال تغییر است. بنابراین جهت استعلام قیمت با کارشناسان با در تماس باشید.