دریافت کاتالوگ 021 - 91070019
اینفلوئنسر مارکتینگ

اینفلوئنسر مارکتینگ چیست؟

اینفلوئنسر مارکتینگ یا بازاریابی از طریق اینفلوئنسر ها در واقع معرفی و ارائه محصول یا خدماتی به بازار هدف از طریق افرادی است که در آن حوزه دارای شهرت هستند و تاثیر گذاری مناسبی دارند. بنابر این لازمه ی اجرای موفق یک کمپین تبلیغاتی و معرفی محصول یا خدمت، مرتبط بودن آن با اینفلوئنسر انتخاب شده است. برای مثال همکاری با یک قهرمان ورزشی در تبلیغ محصولات آرایشی بهداشتی نتایج و بازخورد مناسبی به همراه نخواهد داشت

اینفلوئنسر ها افرادی هستند که با استفاده از مهارت ها یا ویژگی های متمایزی که برای خود ایجاد کرده اند توانایی تاثیر گذاری بر آگاهی و تصمیم گیری خرید مخاطبان خود را دارند.

از این  رو  می توان گفت اینفلوئنسر مارکتینگ یکی از کارآمدترین روش‌های تبلیغاتی فعلی در حوزه دیجیتال مارکتینگ است. گسترش شبکه‌های اجتماعی به خصوص فضاهایی مانند اینستاگرام در ایران که امکان اشتراک‌گذاری تصاویر و ویدئو را برای کاربران فراهم می‌آورند توانسته فرصت مناسبی را برای به کارگیری اینفلوئنسر مارکتینگ فراهم آورد.

مزایای رسا

مشاوره تخصصی

همکاری با ناشران هدفمند

تولید محتوای خلاقانه

راه اندازی کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ

به منظور اینکه در فضای مجازی به صورت گستره شناخته و دیده شوید و با مخاطبان هدف به صورت دقیق و درست ارتباط برقرار کنید، توصیه می کنیم از مشاوره های یک آژانس تبلیغاتی بهره ببرید. ما در آژانس تبلیغاتی رسا با بهره گیری از همکارانی با تجربه و حرفه ای شما را در طراحی استراتژی، تعیین اهداف و اجرای یک کمپین تبلیغاتی اینفلوئنسر مارکتینگ موفق همراهی می کنیم تا با صرف هزینه ای صحیح و مناسب و همچنین استفاده از اینفلوئنسر های مطرح و مورد اعتماد نتیجه مطلوب و مد نظرتان را کسب کنید.

خدمات رسا در اینفلوئنسر مارکتینگ

آژانس تبلیغاتی رسا با بهره گیری از تعداد قابل توجهی از اینفلوئنسر های مطرح و پربازده در دسته بندی های گوناگون آماده همکاری و ارائه خدمات اینفلوئنسر مارکتینگ و دیجیتال مارکتینگ به شما صاحبان کسب و کار می‌باشد.

یکی از مهم ترین خدماتی که در بسیاری از کمپین های تبلیغاتی اجرا شده توسط آژانس های تبلیغاتی، فراموش شده و به آن توجهی نمی شود کنترل و تحلیل نتایج حاصل از کمپین های تبلیغاتی است. در این راستا یکی از خدمات متمایز آژانس تبلیغاتی رسا در مقایسه با رقبا، ارائه خدمات گزارش گیری از مراحل اجرای کمپین و تحلیل نتایج به دست آمده به منظور تحلیل وضعیت و میزان اثرگذاری کمپین تبلیغاتی و همچنین مشخص کردن نقاط ضعف و قوت آن به منظور ارتقای کیفیت کمپین ها و همکاری های آتی می باشد.

 

دسته بندی های اینفلوئنسر مارکتینگ:

 

  • سبک زندگی

نام شناسه تعداد فالوور(K) انگیجمنت
نفیسه عابدی nafis_style ۴۳۶ ۵
سبا رحیمی saba.rahimi ۳۵۴ ۸.۵
پارمیدا فتحی parmidamamaghanii ۶۷۰ ۶
صبا مرشدی sabamorshedii ۳۸۷ ۱۷

 

  • مد و زیبایی

نام شناسه تعداد فالوور(K) انگیجمنت
فرین fariiiiiiiinn ۲۲۱ ۵
نفس زحمتکش nfsofficiall ۳۸۴ ۱۲
الهام گلرخ eligolrokh ۲۹۱ ۶
فوژان fozhaaaan ۱۴۰ ۵

 

  • گردشگری

نام شناسه تعداد فالوور(K) انگیجمنت
سمیه شیری shirisomaye ۱۰۲ ۴.۵
سوگل نیک dr.sogol.nik ۳۷۶ ۱۰
آسوده asuhsworld ۵۲۲ ۷
صحرا sahrazn ۱۷۰ ۴

 

  • غذایی
نام شناسه تعداد فالوور(K) انگیجمنت
امیر جابری amir_food_review ۷۷۵ ۴.۵
سمنتا فود samanta_food ۲۲۵ ۲.۵
ستاره پرچمی setare_design_food ۳۳۶ ۴
ساناز مؤذنی sanaz.moazzeni ۱۷۴ ۵

 

  • واینر

نام شناسه تعداد فالوور(K) انگیجمنت
علی صبوری saburi_Ali ۱۵۰۰ ۲۴
جواد خواجوی javadkhaajavi ۱۴۰۰ ۱۳
مهیارحسن mahyarhassan ۹۴۱ ۱۶
محسن بروفر mohsenboroofar ۸۹۰ ۱۱

 

  • سلبریتی و سینما
نام شناسه تعداد فالوور(K) انگیجمنت
پوریا پورسرخ pouriapoursorkh ۲۴۰۰ ۲.۱
ارسلان قاسمی arsalanghasemi1995 ۵۶۹ ۹
رامبد جوان rambodjavan1 ۸۸۰۰ ۱
بهنوش بختیاری behnoosh_bakhtiari ۸۰۰۰ ۰.۵

مشتریان رسا

برای مشاوره رایگان و اطلاع از به روز ترین قیمت ها برای تبلیغات در اینستاگرام با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تماس با ما

سوالات متداول

اینفلوئنسر مارکتینگ روشی در تبلیغات دیجیتال است که در آن برندها تبلیغات کالا، خدمات و پروموشن‌های خود را به فردی مشهور در شبکه‌های اجتماعی می‌سپارند تا با کمک اعتبار و میزان دنبال کننده فرد بتوانند بازخورد بالایی به دست آورند. برای اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله اینفلوئنسر مارکتینگ چیست را دربلاگ رسا بخوانید.

اینفلوئنسر به کسی گفته می‌شود که در شبکه‌های اجتماعی تعداد دنبال کننده بالایی دارد و به همین خاطر تاثیر بالایی می‌تواند تبلیغات داشته باشد.

میکرو اینفلوئنسر به فردی گفته می‌شود که نسبت به اینفلوئنسر تعداد دنبال کننده کمتری دارد و معمولا تعداد آنها بین ۲ تا ۵۰ هزار متغیر است.

مطمئنا اولین چیزی که باید در انتخاب اینفلوئنسر در نظر گرفت، حوزه‌ای است که در آن تولید محتوا می‌کند. عوامل دیگر در انتخاب اینفلوئنسر موضوع تبلیغات، تعداد دنبال کنندگان و نرخ تعامل است. برای راه اندازی کمپین و انتخاب اینفلوئنسر متناسب با بیزینس خودتون می‌توانید با رسا مشورت کنید.

اگر قصد شما از تبلیغات در اینستاگرام هدایت کاربر به سمت لینک خاصی از وب‌سایت است، بهتر است سراغ استوری بروید. اما اگر هدف شما اشتراک گذاری بیشتر تبلیغات است می توانید پست را در نظر بگیرید.