طراحی پوستر تبلیغاتی

با توجه به افزایش استفاده از رسانه‌های اجتماعی در میان کسب و کارهای سنتی و مدرن برای برقراری ارتباط با مخاطبین خود، طراحی پوسترهای تبلیغاتی به یکی از راه‌های موثر تبلیغاتی تبدیل شده است.

اجرای طرح‌ها و پوسترهای تبلیغاتی یعنی هنر برقراری ارتباط از طریق عکس‌های نوشتاری، گرافیکی و عکاسی (طرح‌های رئال) که وظیفه انجام آن به عهده‌ی مجموعه‌ای از افراد متخصص می‌باشد. در واقع طراحی گرافیکی زمانی پدید آمد و از آن سخن گفته شد که این افراد توانایی‌های خود را با ما به اشتراک گذاشتند. باید بگوییم که طراحی گرافیک چیزی نیست که در سال‌های اخیر بوجود آمده باشد، بلکه در گذشته نیز وجود داشته است. اما امروزه به اوج شکوفایی خود رسیده است.

در واقع استفاده از پوسترهای تبلیغاتی در زمان تبلیغات در اینستاگرام می‌تواند تبلیغات شما را هدفمندتر و همچنین موفق‌تر کند. البته به شرطی که بتوانید در طراحی پوستر عالی و حرفه‌ای عمل کنید و تبلیغات را در آن بیش از حد نکنید.

مزایای رسا

ایده‌های مفهومی خلاق

طراحی با کیفیت

انتقال سریع پیام تبلیغاتی

مخاطب محور

نکاتی در مورد پوستر تبلیغاتی

طراحی پوستر با توجه به موضوع آن در مواقع گوناگون، بسیار متفاوت است. سبک‌های مختلف طراحی هر کدام قواعد و پارامترهای مربوط به خود را دارند که با توجه به نیاز مشتریان و موضوع مشخص می‌شوند. اصول روانشناختی، جامعه شناختی و فرهنگی زیادی در طراحی یک پوستر می‌توانند نقش داشته باشند. علاوه بر این موارد شناخت علمی رنگ و قواعد ساختاری نیز در طراحی پوستر از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

در طراحی پوستر نباید بیش از حد از فاکتورهای تبلیغاتی استفاده کرد، چرا که ممکن است نتیجه عکس دهد و مخاطب را از هدف مورد نظر و پیام پوستر دور کند. زیبایی بصری پوستر تبلیغاتی باید به اندازه‌ای باشد که در نگاه اول کاربر را جذب خود کند و در واقع او را مجبور به اقدام کند. تولید محتوا در اینستاگرام تنها محدود به محتوای متنی نمی‌شود و پوستر جذاب نیز می‌تواند همان اثربخشی محتوای متنی را برای شما داشته باشد.

تمام این موارد باعث می‌شود که برای طراحی پوسترهای تبلیغاتی سراغ افراد متخصص و حرفه‌ای در این زمینه بروید و در واقع کمپین‌های تبلیغاتی خود را با پوستر مناسب موفق پیش ببرید.

مزایای طراحی پوستر تبلیغاتی

یکی از اصول اساسی بازاریابی موثر این است که اطمینان حاصل کنید عناصر مختلف برنامه بازاریابی شما از نظر محتوا، رنگ‌ها، لوگو و طرح‌ها،‌ همگی با هم در یک راستا قرار دارند. پوسترهای تبلیغاتی از نظر دیداری و ارسال پیام، یکی از ابزارهای مهم بازاریابی هستند. همچنین از آنجایی که از نظر بصری زیبا طراحی می‌شوند، می‌توانند نظر بیننده را بسیار به خود جلب کنند و با این روش می‌توانید برندینگ داشته باشید.

پوستر های تبلیغاتی امروزی بر خلاف روش‌های سنتی چاپی بسیار اثرگذار است و برای طولانی مدت می‌تواند این اثربخشی خود را حفظ کند. بیشتر خوانندگان روزنامه‌ها و مجلات پس از یک بار مطالعه، کاغذ آن را دور می اندازند. طراحی تصاویر و پوستر های تبلیغاتی جذاب و قرار دادن آن در معرض دید کاربران، می‌تواند برای مدت‌ها برای شما سود داشته باشد. اگر از پوسترها به عنوان یک استراتژی بازاریابی طولانی مدت استفاده می‌کنید، طراحی خلاقانه و زیبای آنها می‌تواند کمک کند تا برای طولانی مدت از آنها بازخورد مثبت دریافت کنید.

 

طراحی پوستر های تبلیغاتی توسط رسا

ما در آژانس تبلیغاتی رسا بر اساس ماهیت کسب و کار و برند شما، ابتدا در تیم خلاقیت و ایده‌پردازی خود، ایده و پیام محتوای شما را مشخص می‌کنیم. سپس تیم طراحی، ایده مطرح شده را با مهارت فنی خود به بهترین شکل ممکن اجرا می‌کند. در ادامه می‌توانید نمونه‌های پوستر طراحی شده توسط تیم رسا را مشاهده کنید.

طراحی پوستر در آژانس تبلیغاتی رسا با توجه به نیازهای مشتریان صورت می‌گیرد و در آن تمام بایدها و نبایدهای طراحی لحاظ می‌شود. تیم رسا به خلاقیت و توجه به زیبایی‌ها بصری در طراحی پوسترهای تبلیغاتی بسیار اهمیت می‌دهد و به این اعتقاد دارد که تبلیغات در پوسترها نباید آزاردهنده باشد و باید مخاطب را جذب کند. در ادامه می‌توانید نمونه‌های پوستر طراحی شده توسط تیم رسا را مشاهده کنید.

نمونه طراحی پوسترهای گرافیکی:

در این سبک با استفاده از جلوه‌های ویژه تصویری و خلق تصویرهای گرافیکی یا ترکیب آن‌ها، یک طرح جدید ایجاد می‌کنیم.

نمونه طراحی پوسترهای رئال:

در این روش بر خلاف طرح های گرافیکی با استفاده از عکاسی و تصاویر واقعی، طرح های مورد نظر ایجاد شده و اصلاحات رنگی و فنی بر روی آن انجام می شود.

نمونه طراحی کاورهای تبلیغاتی:

در بعضی مواقع صاحبان کسب و کار محتوای خود را از قبل آماده کرده‌اند ولی قالب و نظم مشخصی برای اجرای آن در رسانه های اجتماعی وجود ندارد. به همین منظور ما در آژانس تبلیغاتی رسا قالب و کاور تبلیغاتی مناسب را برای محتوای شما ارائه می‌دهیم.

نمونه طراحی لوگو:

طراحی لوگو در برندسازی، اولین و مهم ترین قدم است. طراحی لوگو اولین قدم برای معرفی بصری شما به مخاطب است. به همین منظور ما در آژانس تبلیغاتی رسا با استفاده از تیم طراح حرفه‌ای و با تجربه، سعی در خلق لوگوهای خلاقانه و غی تکراری برای صاحبان برندها هستیم.

تعرفه های طراحی

طراحی پوسترهای گرافیکی طراحی پوسترهای رئال طراحی کاورهای تبلیغاتی طراحی لوگو و نشان تجاری
از ۴۰۰ هزار تومان از ۵۰۰ هزار تومان از ۲۰۰ هزار تومان از ۵۰۰ هزار تومان

مشتریان رسا

برای مشاوره رایگان و اطلاع از به روز ترین قیمت ها برای طراحی پوستر تبلیغاتی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تماس با ما

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

سوالات متداول

محتوای تبلیغاتی شما با محتوایی که به صورت همیشگی در پیج کسب و کار خودتون منتشر می‌کنید تفاوت‌های بسیار زیادی دارد و اغلب نمی‌توان از همان محتوای معمولی برای تبلیغات استفاده کرد.

به این خاطر که پوستر تبلیغاتی، درست همانند ویترین کسب و کار ما عمل کرده و در معرض دید کاربران قرار می‌گیرد. اگر این پوستر از جذابیت کافی برخوردار نبوده و در طراحی آن از استانداردهای مهم و ضروری استفاده نشده باشد، تبلیغات ما نتایج قابل قبولی به همراه نخواهد داشت. به همین دلیل لازم تا این تصاویر جذابیت زیادی برای کاربران شما داشته باشند. 

البته که تاثیر مستقیمی روی بازدید از تبلیغات ما دارد! به صورتی که اگر پوسر تبلیغاتی ما از جذابیت بصری بالایی برخوردار بوده و در طراحی آن نیز استانداردهای ضروری رعایت شود، بازدهی و بازدید تبلیغات ما را ۴۰ تا ۶۰ درصد افزایش می‌دهد. اما عکس این موضوع نیز صادق است. به نحوی که اگر پوستر تبلیغاتی ما جذابیت لازم را نداشته باشد ممکن است از ۲۰ الی ۳۰ درصد کمتر از میزان بازدید معمولی، نمایش داده شود.

بهترین سایز برای پست تبلیغاتی اینستاگران ۱۰۸۰ در ۵۶۶ است که این برای پست‌های افقی است. برای پست‌های پرتره بهترین سایز ۱۰۸۰ در ۱۳۵۰ است. بهترین سایز برای پست‌های مربع ۱۰۸۰ در ۱۰۸۰ است. برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنیم مقاله بهترین سایز تصاویر برای اینستاگرام را مطالعه کنید.

طراحی پوستر تبلیغاتی برای هر شبکه اجتماعی و مطابق با آنچه شما مد نظرتان است را طراحی می‌کنیم و طراحی‌های ما تنها محدود به اینستاگرام نمی‌شود.