تبلیغ فولکس واگن
تبلیغ فولکس واگن در نگاه اول پیامی که در این پوستر تبلیغاتی هست کمی مبهم به نظر میاد. ماهی قرمز و جوجه تیغی؟! درجواب باید گفت در گوشه پایین سمت راست نگاه کنید، بله برچسبی از پارک دقیق صحبت شده که در این تبلیغ، سعی در اثبات فناوری پارک  فولکس واگن که بسیار دقیق هست مطرح شده .

در حال حاضر تبلیغات یکی از مهمترین و موثرترین روش‌های معرفی، فروش محصولات و همچنین خدمات شرکت ها، افراد، سازمان ها به مشتریان بالقوه است.

امروزه با گسترش شبکه های ارتباطی و اجتماعی و تبلیغات فراوان یکی از مولفه هایی که باعث موفقیت و دیده شدن یک پوستر تبلیغاتی میشه خلاق بودن اون پوستر هستش  و اکثر برند های بزرگ در حال تولید محتواهای خلاقانه برای کمپین های تبلیغی خود هستند .

متاسفانه تبلیغ خلاق امروزه در کشور ما بسیار کم به چشم میخورند و اگر هم نمونه ای میبینیم معمولا اثرات کارهای خارجی در اون دیده میشه!

در نمونه های زیر که تعداد زیادی از آنها وابسته به برندهای بسیار محبوب هستند در دو نکته مشترک هستند :

  • در تمامی طرح ها ایده پردازی و افکار چندین متخصص به وضوح دیده میشه و نکته مهم بعدی  همان دلیل شماره ۲ است
  • عکسای صنعتی و تصویر سازی فوق حرفه ای به طوری که همانطور در این طرح ها مشاهده می‌کنید از رنگهای زیاد و شلوغ پرهیز میشه و در اکثر مواقع حتی سعی می‌شود لوگو و شعار شرکت و یا متن توضیحی طرح نیز با فونت ریز نوشته شود تا بیننده تمام تمرکز و دیدش رو بر روی تصویر متمرکز شود .

اما اگر مطمئن نیستید که تبلیغات در اینستاگرام چگونه کار می‌کند و حتی چگونه می‌توانید از آن نتیجه بگیرید، باید آن را به کاردان این نوع تبلیغات بسپارید. اگر کاملاً مطمئن نیستید که چگونه از تبلیغات اینستاگرام استفاده کنید یا نگران هزینه آن هستید، می‌توانید اجرای صفر تا صد تبلیغات در اینستاگرام را به رسا بسپارید تا مطمئن به نتیجه گرفتن آن باشید.

غیر از خلاقیت، تبلیغات مخصوصا در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام که امروزه به بزرگترین بازار برای معرفی کسب و کار ها و فروش تبدیل شده نیاز به طراحی چشم گیر داره تا مخاطب رو جذب خود کنه و همچنین جلوه ای زیبا به پیج شما اختصاص داده بشه .

چند نمونه از بنر‌های موفق

nike

 

 

همچنین تبلیغات می تواند نسبت به فیلم یا سریال هایی  که طرفدار‌های بسیار زیادی در جهان به خود جذب کردن واکنش نشون بده و ایده بگیره مثل طرح پپسی که در قالب تاج و تخت گیم اف ترونز شکل گرفته که این سریال از جمله سریال های بسیار پرطرفدار بود .

برای تولید محتوا در اینستاگرام هم می‌توانیم از بنرهای خلاقانه استفاده کنیم، هم با نرم افزارهای طراحی پوستر که در این صفحه آشنایی با نرم افزارهای طراحی پوستر بهش اشاره شده است می توانیم برای محصولات یا معرفی کسب و کار خود پوستر و محتوا تولید کنیم راه دیگه ای هم هست که میتونید با خیال راحت اینکارو به تیم با تجربه و حرفه رسا بسپارید تا با توجه به نیاز شما بهترین کار رو تحویل بگیرید .

برچسب ها
نظر خود را ارسال کنید