اگر سر و کارتان با اینستاگرم زیاد گره خورده باشد و به جایی رسیده باشید که مجبور شوید حساب اینستاگرام خود را روی مرورگر کامپیوترتان نیز باز کنید، ممکن است همیشه یک سوال مهم در پس ذهنتان وجود داشته باشد!

میشه از طریق کامپیوترم هم پست بزارم یا نه؟ این دقیقا همان سوالی است که میگفتیم.

البته خیالتان راحت باشد که جواب این سوال، آری است. میخواهید بدانید چطور؟ کافیست مرحله به مرحله این مقاله را تا انتها بخوانید و همراه ما باشید.

 

  • مرحله اول: ورود به حساب کاربری

در ابتدا میبایست وارد سایت اینستاگرام به آدرس www.instagram.com شده و نام کاربری/ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید.

  • مرحله دوم: ورود به بخش Developer mode یا Developer tools

در این مرحله میبایست وارد بخش توسعه دهنده مرورگر خود یا همان Developer mode شوید. ما شیوه ی ورود به این بخش را از طریق مرورگر کروم برایتان شرح میدهیم. البته اصلا نگران نباشید این روش برای اکثر مرورگرها مطرح همانند موزیلا فایرفاکس نیز صدق میکند.

برای ورود به این بخش کافیست روی گزینه سه نقطه در سمت چپ مرورگر کلیک کرده، سپس با انتخاب گزینه More tools، وارد Developer tools شوید.

  • مرحله سوم: تغییر حالت مرورگر به تلفن همراه

پس از ورود به Developer tools میبایست حالت بارگذاری مرورگر را از کامپیوتر به تلفن همراه تغییر دهید. برای این امر کافیست روی گزینه toggle device toolbar کلیک کنید یا از طریق کلیدهای میانبر، Ctrl+Shift+M را بفشارید.

 

همچنین خود مرورگرها از یک سری مدل تلفن همراه پشتیبانی کرده که دقیقا محتویات سایت را همانطور که در آن تلفن همراه ها نمایش داده میشود، نمایش میدهد. برای انتخاب از بین این مدل های پشتیبانی شده کافیست مطابق عکس روی کلمه Responsive یا فلش کنار آن کلیک کرده و مدل گوشی مورد نظرتان را انتخاب کنید.

بعد از انتخاب مدل دلخواه، بهتر است یکبار صفحه را Refresh کرده تا تنظیمات به درستی اعمال شوند.

 

  • مرحله چهارم: تبریک! حالا میتوانید از طریق کامپیوترتان نیز پست بگذارید.

بعد از انتخاب مدل گوشی و Refresh کردن صفحه، خواهید دید که امکان پست گذاشتن برایتان فراهم شده است. حال میتوانید با انتخاب گزینه + معروف اینستاگرام، عکس مورد نظرتان را از روی کامپیوتر انتخاب کرده و درست همانند تلفن همراهتان، پست بگذارید.

  • کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم در ۴ مرحله و به سادگی هرچه تمام، به بیان چگونگی پست گذاشتن از طریق کامپیوتر بپردازیم. همچنین برای درک راحت تر هر مرحله، علاوه بر توضیح به صورت متنی، از تصویر پیشروی همان مرحله نیز تصویر تهیه کردیم. امیدواریم برایتان مفید واقع شده باشد.

 

بیشتر بخوانید:

برچسب ها
نظر خود را ارسال کنید