امروزه استفاده از اینستاگرام به نحوی است که افراد قسمت عمده‌ای از روز را جهت فعالیت‌های کاری خود در اینستاگرام می‌گذرانند  و یا قسمتی از روزمرگی‌هایشان را در آن به اشتراک می‌گذارند. به همین دلیل جذب مخاطب اهمیت ویژه‌ای پیدا کرده است.

در نتیجه، مدیران به دنبال افزایش دنبال‌کنندگان و مشتریان خود هستند تا کسب و کار خود را گسترش دهند. علاوه بر این صاحبان این گونه کسب و کارها یا استارتاپ‌ها باید از ابزاری برای اندازه‌گیری میزان مشارکت و همراهی مخاطبان استفاده کنند که عامل اصلی آن نرخ تعامل است. از این رو همان‌طور که می‌دانید کامنت‌ها نقش مهمی در شکل‌گیری نرخ تعامل دارند.

کامنت ابزاری مناسب در تشویق افراد ناآشنا با بیزینس و یا پیج شماست. مثلاً وقتی کسی کامنتی را در پیج شما می‌بیند ترغیب به خواندن و آشنا شدن با کسب و کار شما می‌شود. ویژگی دیگری که در مورد کامنت‌ها وجود دارد این است که وقتی فردی ببیند که پیج شما کامنت مناسبی دارد نشان‌دهنده این است که بیزینس شما راه درست خود را پیش گرفته است و با خواندن کامنت‌ها نیز می‌تواند اعتماد بیشتری جلب نماید.

مهم است که کسب و کارها اهمیت نظرات را درک کرده و آنچه برای مشتریان ضروری است را بپذیرند. یک رابطه خوب به معنی اعتماد است که منجر به وفاداری می‌شود. اطمینان حاصل کنید که از طریق نظرات، روابط خوبی را با مشتریان خود شکل می‌دهید. همچنین می‌توانید از کامنت‌ها برای برگزاری کمپین یا قرعه‌کشی به منظور تعامل بیشتر با کاربر استفاده کنید.

به همین دلیل تجزیه و تحلیل کامنت‌ها نیز مورد توجه قرار گرفته است و باید به کامنت‌ها نیز توجه شود. ابزار و راهکارهای پولی و رایگان زیادی برای بدست آوردن داده‌های مربوط به کامنت‌ها وجود ندارند. لازم است این مساله را بیان کنیم که تقریباً بیشتر این ابزارهای رایگان محدودیت یا مشکلاتی دارند که با خرید از سایت‌های پولی ایرانی و خارجی این مشکلات حل خواهند شد.

حال می‌خواهیم به معرفی ابزارهای پولی برای خروجی گرفتن و استخراج کامنت در اینستاگرام بپردازیم:

  • سایت exportcomments.com؛ که با پرداخت هزینه می‌توانید کامنت ها را استخراج می کند.
  • سایت ایرانی novinhub.com؛ که تست ۷ روزه را نیز برای کاربرانش فراهم کرده،  با پرداخت هزینه این کار را برای شما انجام می‌دهد. سایت‌های ایرانی دیگری نیز مانند marketing98.com وجود دارند که با پرداخت هزینه‌‌ی اشتراک، این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند.
  • اپلیکیشن social-crumb؛ که بر روی تلفن همراه نصب شده و آمار کامنت‌ها را می‌دهد. برای استفاده از این اپلیکیشن، باید در فیسبوک لاگین کنید. همچنین اگر قرعه‌کشی انجام داده باشید، می‌توانید برنده را نیز از بین کامنت‌ها انتخاب کنید.
  • سایت exportgram.com؛ نیز نمونه دیگری است که تا ۱۷۰۰ کامنت را برای شما می‌تواند استخراج می‌کند. ولی مشکل این سایت آن است که اکثر اوقات به اررور برخورد می‌کنید و برای کار کردن با این سایت باید حوصله داشته باشید.
  • سایت iconosquare.com؛ این سایت خدمات خوبی ارائه می دهد. تست ۱۴ روزه را برای کاربرانش فراهم کرده و بعد از آن با پرداخت اشتراک، به راحتی می‌توانید از کامنت‌ها خروجی بگیرید.

اما شاید به این فکر بیفتید که چگونه از کامنت‌های اینستاگرام خروجی اکسل بگیریم؟

در جواب باید گفت که این امکان وجود دارد ولی باید از سایتی استفاده  کنیم که از این ویژگی برخوردار باشد. یعنی فایل مورد نظر در خود اکسل اماده بوده و یا خودمان به صورت دستی داده‌های بدست آمده را در اکسل وارد نماییم.

ابزار رایگان استخراج کامنت در اینستاگرام

همانطور که گفته شد به صورت کلی ابزارهای رایگان برای استخراج کامنت، دارای محدودیت‌هایی هستند. ولی به هرحال لازم است که به یک مورد اشاره کنیم:

سایت getcombot.com؛ با چند تستی که برروی آن انجام دادیم، عملکرد خوبی دارد. اگرچه ممکن است که نتیجه مقداری زمان‌بر باشد، ولی نتیجه قابل قبولی می‌گیرید. برخلاف سایت‌های رایگان که مشکل داشته و یا محدودیت دارند، اما این سایت حداقل تا به امروز مشکلی نداشته است. نکته دیگری که باید به آن توجه داشت این است که حتما باید از طریق فیسبوک لاگین کنید.

نتیجه گیری

در این مقاله سعی کردیم تا با راه‌حل‌ها و ابزارهای مناسب، روش‌هایی را برای استخراج و خروجی گرفتن از کامنت‌های اینستاگرام معرفی کنیم. امیدواریم که بتوانید با استفاده از این راه‌کارها، مشکلات بوجود آمده را حل نمایید. اگر مشکل و یا سوالی نیز راجع به موضوعات مطرح شده داشتید خوشحال می‌شویم آن را با ما در قسمت نظرات مطرح کنید.

 

بیشتر بخوانید:

برچسب ها
نظر خود را ارسال کنید